• آخرین بروز رسانی : 1400/09/11

اخبار > مدیر کل اوقاف هرمزگان در راستای عمل خیر پیش تاز باشیم

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر کل اوقاف هرمزگان در راستای عمل خیر پیش تاز باشیم

 

یاری رسانی بیماران در این روزها ی سخت با اهدای خون میسر است

  به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون هرمزگان  حجت الاسلام والمسلمین حسین مهدیان  مدیر کل اوقاف به همراه محمد کریمی حاج خادمی رییس اداره اوقاف شهرستان بندرعباس با  حضور در مرکز اهدای خون ،به یاری نیازمندان شتافتند .

مهدیان ضمن تاکید بر اهدای خون اظهار داشت :اهمیت  به سلامتی در اسلام امری بدیهی ومورد تاکید است .خیلی از افراد به واسطه حفظ سلامت خود حجامت میکنند اما این امر فقط به سود فرد حجامت کننده است  اما اگر الویت  را اهدای خون مد نظر قرار دهیم ، در این چرخه  هم فرد وهم سه بیمار به سلامت روحی وجسمی خواهند رسید وکمکی به نیازمندان خواهد شد چرا که  خون  به عنوان یکی از اقلام دارویی  در حفظ  سلامت بیمار نقش موثری دارد .

وی ضمن تاکید به اهدای خون افزود :در شرایط کنونی که بسیاری از بیماران نیازمند به خون هستند وادامه زندگیشان در گرودریافت این مایه حیاتی است سعی کنیم در این عمل خداپسندانه به طور مستمر خون اهدا کنیم چرا که تنها راه یاری در روزهایی که با بیماریهای  نوپدید مواجه هستیم با اهدای خون میسر هست و این عمل هم رضایت خداوند متعال وهم سلامت بندگان خد ا را موجب میشود .

گفتنی است هر ساله اداره کل اوقاف در زمینه  اطلاع رسانی با ارسال پیامک  های انگیزشی اهدای خون وهمچنین استقرار اکیپ سیار همکاری های موثری با این اداره کل دارد .

 


 

 ٠٨:٠٨ - پنج شنبه ٤ آذر ١٤٠٠    /    عدد : ٢٢٨٧٣    /    تعداد نمایش : ١٢خروج